Wspomóżmy "Śledztwo"


Czy zdarzyło Wam się, że ktoś zniknął z Waszego życia? Zniknął, pozostawiając po sobie uczucie pustki i tęsknoty, wrażenie, że wszystko mogło potoczyć się inaczej?

Tymi słowami twórcy krótkometrażowego filmu "Śledztwo" opartego na opowiadaniu Stanisława Lema zachęcają do uczestniczenia w ich projekcie. Obraz ten opowiada o Prywatnym Detektywie wynajętym przez Burmistrza, który jest zaniepokojony tajemniczymi zaginięciami mieszkańców miasta, w tym również jego córki. Śledztwo” to kryminalna groteska noir i thriller, ale przede wszystkim czarno-biała forma artystyczna z elementami animacji realizowana w ramach dyplomu licencjackiego studentki WST Wydziału Mediów, Aktorstwa i Reżyserii w Zabrzu Eny Kielskiej. Reżyserka współpracuje również ze studentami Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego, Akademii Sztuk Pięknych oraz Studium Aktorskiego przy Teatrze Śląskim w Katowicach.

A dlaczego o tym wszystkim Was informuję? Otóż ekipa filmowa potrzebuje wsparcia finansowego , aby ukończyć film w odpowiedniej jakości. Stąd za pomocą serwisu Polakpotrafi.pl zachęcają do udziału w kampanii crowdfundingowej, gdzie każda wybrana przez Was kwota będzie dla nich wsparciem. Aby poznać szczegóły projektu zachęcam do obejrzenia filmiku.Komentarze

Popularne posty